גלולת החירום אלה ellaOne

גלולת היום שאחרי

חברת כצט משווקת את ellaOne – גלולת החירום למניעת הריון לא רצוי.

גלולת אלה היא גלולת חירום אשר יכולה למנוע הריון לאחר קיום יחסי מין לא מוגנים, וכן במקרה של פגם או שימוש לא נכון באמצעי מניעה רגילים. גלולת אלה המכונה גלולת היום שאחרי כלולה בסל הבריאות לנשים ונערות מתחת לגיל 20 . גלולת אלה אינה מהווה תחליף לאמצעי מניעה והיא יכולה למנוע כניסה להיריון לא רצוי

פעילות  ellaOne

  • פיתוח אתר בפלטפורמת WordPress – תוכנת קוד פתוח המאפשרת גמישות רבה, כך שלמעשה ניתן ליצור ללקוח (ellaOne) אתר המותאם לו באופן אישי על פי חזונו. באתר המדובר, מלבד דף הבית, יצרנו 4 דפים נוספים בהתאם לבקשת הלקוחה (דוגמא: דף בו מתוארות '10 הדיברות' – החוקים והפעולות שצריך לעשות לאחר קיום יחסי המין ועד לקיחת הגלולה, וכן הלאה). כאמור, הלקוח מקבל שליטה מלאה בנושא התוכן ואופן התצוגה. כמו כן, ניתן לראות בדף הבית כפתור וירטואלי ללחיצה – לרכישת אונליין של הגלולה, ואייקונים מותאמים נוספים לבקשת הלקוחה ובנוסף לפעולות השוטפות של המתכנתים.
  • התאמת האתר ל- Google Analytics והמשמעויות – לגוגל אנליטיקס יש לא מעט יתרונות (מערכת חינמית, הטמעה בסיסית יחסית קלה, ניתן להצליב נתונים בצורה נוחה), כאשר המטרה המרכזית היא לקבל אינפורמציה על הביצועים בכל נכס דיגיטלי. חיבור  גוגל אנליטיקס היא חלק בלתי נפרד מפיתוח האתר, ומושג חשוב שניתן להבין באמצעותם הוא events = אירוע. באתר שבנינו, הגולש הגיע לדף שבו ניתן לרכוש את גלולת אלה. ברגע שהדף עלה התקבל במערכת מידע חיוני על הלקוח (כתובת url, דפדפן וכו') ונקלט במערכת. ברגע שהגולש אכן משלים את הרכישה באתר ומגיע לדף התודה, נשלח היט (האינטרקציה שבין האתר למערכת) עם מידע על קוד המוצר, שם המוצר, ומחיר המוצר (במקרה הזה המחיר הוא רק לנשים בנות גיל 20 ומעלה, השאר בחינם) – זה נקרא ה-event. דרך גוגל אנליטיקס אנחנו בודקים ומתאימים את מצב האתר בהתאם לשאיפות ולנתונים הסטטיסיים.
  • חיבור ל- Google Search Console לקבלת נתוני ביצועים – אחד הכלים שבו חברת קהונה משתמשת לפיתוח הוא התקנת הסרץ' קונסול באתר, המאפשר להבין ולנתח מידע רב על המתרחש באתר ועל המשתמשים הגולשים בו. על פי בדיקה קצרה בסרץ' קונסול, ניתן לראות שנכון לכתיבת שורות אלו, יש 157 קישורים לאתר ellaOne, כאשר מי שמספק דרכו את המספר הקישורים הרב ביותר הוא אתר ארטיקל (84 קישורים). כמו כן, התוכן המקושר ביותר באתר הוא דף שנקרא "תאונות יכולות לקרות", המספק 47 קישורים. מדובר בכלי אמין ובין היחידים דרכם ניתן לקבוע מידע רשמי וחשוב ישירות מגוגל.