סמינר פחד טיסה בהנחיית מיקי כץ סיפור לקוח

קברניט מיקי כץ פחד טיסה

סמינר טיסה ללא פחד המטפל באנשים בעלי פחד טיסה  נוסד ב 1995 על ידי קברניט מיקי כץ קברניט בכיר לשעבר באל על, סא"ל במילואים טייס קרב ותובלה בעברו וכיום סגן נשיא חטיבת בואינג בקתאי פסיפיק, אחת מחברות התעופה הטובות בעולם.
מיקי כץ הרכיב תוכנית המתאימה לאנשים המפחדים לטוס אשר פועלת בהצלחה מאז 1995 ושיפרה את איכות החיים למאות בוגרים אשר טסים ברחבי העולם.
הסמינר מתקיים במלון דניאל בהרצליה והוא כולל יום לימודים מלא בין 0900- 1800 . הכנסו לערוץ היוטיוב פחד טיסה לראות מה בוגרים מספרים.
צוות קהונה נכנס לפעילות כאשר נדרשנו לייצר נוכחות ברשת ולידים. מכיוון שמיקי כ"ץ הוא כבר מותג בתחום התעופה ופחד הטיסה הרבה מן החומר כבר היה און ליין.   הפעילות כללה שדרוג אתר  פחד טיסה לפלטפורמת  WordPress לאתר ריספונסיבי התומך בכל הרזולוציות, עמוד הרשמה לסמינר טיסה ללא פחד אשר מעביר את כל הפניות למערכת ניהול הלידים. מערכת ניהול הלידים נמצאת על הענן כך שכל הפניות והנתונים מגובים בכל עת.
מנהל אתר טיסה ללא פחד מקבל בזמן אמת העתק והתראה על כל ליד שנכנס למערכת. כל הלידים מרוכזים במערכת ניהול הלידים  אשר מאפשרת ייצוא לאקסל וחיבור למערכות CRM מגוונות .השלב הבא בפרויקט כלל את חיבור  האתר לכל הכלים של גוגל , גוגל אנליטיקס למדידת סטטיסטיקות גולשים ואיבנטים  Google my business , search console על מנת לקבל נתונים חשובים בקידום האורגני של האתר, שאילתות של מילות חיפוש וביצועי האתר  ו  Google ads.
מערכת הפרסום של גוגל מספקת פרסום במנוע החיפוש, ברשת ה GDN ומאפשרת להגיע לקהלים מפולחים. במקביל שיפרנו את  הנוכחות במנועי חיפוש על ידי הקמת תשתית SEO  לכל עמודי האתר ובדקנו את כמות הקישורים היוצאים והנכנסים לאתר וממנו. מנהלי התוכן בקהונה  מנהלים את התוכן באתר ותומכים בתכנים רלוונטיים מחוץ לאתר אשר חשובים מאוד לקידום האתר ברשת.